TarifelerSMS PaketleriSMS Gönder
   Anasayfa
   Abone Paneli Parola Gerektiren Bölümler
   Yeni Abonelik Parola Gerektiren Bölümler
   Kimlik Nedir?
   Fiyatlar
   Havale Bilgileri
   Uzun Mesaj
   Duyurular
   Kampanyalar
   Güvenlik İlkesi
   Kurumsal
   İletişim


Oplavus, BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetlenmekte olan bir STH İşletmecisidir.

Kurumsal

    CebeDuyuru, Oplavus Teknoloji tarafından sunulan bir hizmettir. Oplavus Teknoloji, CebeDuyru markası ile web ortamında mobil ve sabit telefonlara SMS göndermeyi hedefleyen bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

    İstanbul merkezli firmamız, Anadolu'da bulunan çözüm ortaklarımız ile günden güne büyümeyi kendisine bir alışkanlık edinerek tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz sistemimizi sürekli müşterilerimize kolaylıklar ve yenilikler sunacak şekilde  geliştirmekteyiz.

    Bölgesel çözüm ortaklığı sistemi ile bir bölgede birden fazla temsilcilik ya da bayilik yerine daha güçlü ve sorumluluk sahibi firmalar ile çözüm ortaklıkları kurup ağımızı genişletirken sorunları ise ortadan kaldırma hedefi ile hareket ediyoruz.

    Çok müşteriye yetersiz hizmet yerine az müşteriye kaliteli hizmeti en ucuza değil ama ucuza sağlamaktan gurur duyuyoruz.

    Ürün yelpazemizi deneyim ve birikimlerimizle genişletiyoruz. Popüler kültürün getirdiklerini genç ve girişimci kadromuzla bugünün gereksinimlerini ertelemeden sizlere bir hizmet ya da ürün olarak sunuyoruz. Daha kolay nasıl olabiliyorsa biz sizin için şu an onu düşünüyoruz.

    Erol Mercan
    Oplavus Teknoloji Telekomünikasyon

 

Not : CEBEDUYURU.NET, Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir. Aldığınız hizmetin faturası Oplavus Teknoloji tarafından kesilir.


Başlıklı SMS Servisi OPLAVUS Teknoloji Telekomünikasyon Nam ve Hesabına Hizmet Vermektedir. Akbank SanalPos ile Güvenli Ödeme  128 Bit GoDaddy Turbo SSL Sertifikası Mahmutbey Caddesi No:13 Kat:4 Daire:64 Şirinevler / İstanbul
Telefon : +90 850 780 00 00 (PBX) - Faks : 0 212 652 84 95
E-posta : bilgi@cebeduyuru.net

OPLAVUS Teknoloji Telekomünikasyon Nam ve Hesabına Hizmet Vermektedir. Çözüm Ortağıdır.